Corporate Events with Accommodation

Pokud hledáte ideální místo pro vaší firemní akci, kde zároveň budete moci ubytovat všechny účastníky, je náš zámek Savoia ta nejlepší volba. Rozumíme tomu, že sehnat vhodné prostory s ubytováním, ideálně ještě v dojezdové vzdálenosti hlavního města a navíc krásné a originální se může zdát jako nadlidský výkon, nicméně opak je pravdou.

Přímo na zámku, kde se celá akce může odehrávat na několika rozličných místech dle vašeho výběru a to ať už venku nebo uvnitř, máme k dispozici osm dvoulůžkových pokojů a u každého z nich počítáme s možností přistýlky. Zhruba tři minuty chůze, v přilehlých budovách, se nachází dalších 33 pokojů, které jsou při maximální kapacitě poskytnout ubytování až sedmdesáti hostům. Při nejvyšším možném vytížení je u nás tedy možné ubytovat téměř sto účastníků firemní akce.

Zároveň můžeme poskytnout technické zázemí, včetně různých obrazovek, přehrávačů a podobně a pomoci například i s programem celé akce. Náš profesionální tým, který vede Monica Salvatore-Eremeev, zase připraví catering, na který budete ještě dlouho vzpomínat. A ještě navíc bude čerpat suroviny z naší organické zahrady, protože slova jako udržitelnost a lokálnost nám rozhodně nejsou cizí. Ozvěte se nám a sami uvidíte, že opravdu nic není problém!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás