Svatební hostina v zámecké zahradě

Svatební hostina v zámecké zahradě je nedílnou součástí každé svatby. Když se odehraje to nejdůležitější, tedy obřad, přichází na řadu jídlo pití a především společně strávený čas všech zúčastněných. Byla by tedy škoda hostinu jakkoliv odbýt. A pokud se rozhodnete mít svatbu u nás, na zámku Savoia Castle, garantujeme vám, že na tento zážitek do smrti nezapomenete!

Vzhledem k tomu, že máme zámek, máme k němu samozřejmě i zámeckou zahradu. A ta je jako stvořená pro uspořádání vaší svatební hostiny v zámecké zahradě. Naši kuchaři vám dají na výběr z několika menu, které se samozřejmě přizpůsobí vašim největším chuťovým preferencím. Samozřejmostí je i následný raut. A je jen na vás, pokud se rozhodnete pro klasiku či například italské menu. A kdyby tu slávu chtěl nedejbože zkazit déšť, máme v záloze vždy i vnitřní dešťovou alternativu. 

V zámecké zahradě se navíc nemusí odehrávat jen hostina, ale i svatební obřad a ještě u nás pak všechny hosty bez problémů ubytujete. Odpadne tak tedy velké množství starostí. Zámek Savoia Castle je pro nás velmi osobní záležitostí, pečujeme o něj s nejlepším vědomím a svědomím a nebude to jinak ani vaší svatbě!

Sledujte nás