Firemní akce na klíč

Příprava firemní akce je může být velmi náročnou disciplínou, která jednoho i několik lidí zaměstná na několik týdnů či měsíců. Pokud hledáte elegantní řešení tohoto problému, svěřte se nám a my s naším týmem lidí, ale klidně i s externími agenturami zajistíme akci, která bude přesně podle vašeho gusta a navíc se nebudete muset o nic starat! Naším obrovským benefitem je určitě samotný zámek Savoia, který je jednak nádhernou a originální kulisou pro váš program a zároveň umožňuje, aby se vše odehrálo na jednom místě, včetně ubytování všech hostů.

Jsme schopni zajistit dopravu na místo, kompletní catering – naše rodina má italské kořeny, takže už teď asi tušíte, že bude stát za to, pití, všechny potřebné tiskoviny a podobně. Navíc si vezmeme na starost i program, je jen na vás, co konkrétně budete preferovat. Hudební doprovod či DJ je při nás to nejmenší. Není problém u nás nasimulovat opravdové casino či zajistit zajímavé workshopy, díky kterým se můžete dozvědět více o kávě, jídle, dezertech, whiskey, rumu, pivě či víně. Velmi oblíbený je u nás také „mixology workshop“, což je v podstatě barmanská škola. A pokud chcete zábavu opravdu na úrovni, doporučujeme kurz etikety či „gentleman workshop“. 

Jak sami vidíte, nic není problém, proto se na nás neváhejte obrátit! Navíc vše, co jsme zde vypsali je jen zlomek toho, co opravdu umíme splnit. Nebojte se přijít s neotřelým požadavkem na catering či program, pro nás bude výzvou vám vyhovět!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás