Prostory pro konference

Hledáte zajímavý prostor pro vaši konferenci? Místo, kde budete mít klid, bude v dojezdové vzdálenosti od Prahy, ale zároveň vám poskytne soukromí a kompletní servis? Dost možná hledáte právě náš zámek Savoia. Krom toho, že splňuje vše výše uvedené, zaručuje i nevšední zážitek z místa, jaké jen tak nenajdete. 

V naší multifunkční hale Teatro lze uspořádat stoly několika různými způsoby a maximálně lze získat až 140 míst k sezení. Záleží ale samozřejmě na domluvě a charakteru akce. Pro náš tým především nic není problém! Disponujeme zároveň i několika menšími prostory, které lze využít dle vaší libosti. Samozřejmostí je kompletní technologické vybavení, včetně LCD obrazovek, projektorů, video i audio přehrávačů a podobně.

A nejlepší na tom je, že to pořád není vše, co vám můžeme nabídnout. Nejen, že vám poskytneme prostory pro konání vaší konference, ale zároveň všem hostům zajistíme i ubytování přímo na zámku a v jeho přilehlých budovách. Navíc se postaráme i o kompletní catering pro vaší akci. Pamatujete, jak jsme na začátku psali o kompletním servisu? Tak to jsme my, zámek Savoia.

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás