Svatba v toskánském stylu

Ukažte nám člověka, který by neměl rád Itálii. A speciálně pak Toskánsko. Tento kraj, který leží ve střední části země, má všechno. Od umění a historie přes skvělé víno a vynikající olivový olej, jedním slovem dokonalost! Koneckonců i ta věž v Pise je dokonalá, ačkoliv šikmá… Toskánsko je zkrátka kraj, kam se každý rád vrací a na který rád vzpomíná. Pokud chcete tuto magii přenést i na vaši svatbu, za nás říkáme - svatba v toskánském stylu žádný problém!

Zámek Savoia Castle jsem získali před více než deseti lety, opravili ho a stal se pro nás takovou srdeční záležitostí. Velmi nám záleží na všech akcích, které u nás proběhnou a ani vaše svatba nebude výjimkou. Protože naše rodina z části pochází z Toskánska, přiznáváme, že Itálie přímo milujeme!  A také víme, jak dostat trochu toho středomoří i na vaši svatbu. Připravíme vám neotřelé italské menu na vaši svatební hostinu, ale i raut jako z italské tržnice. Zakládáme si na čerstvosti a lokálnosti všech surovin a slibujeme, že vás čeká nevšední chuťový zážitek.

Samozřejmostí je i uspořádání svatebního obřadu v podstatě kdekoliv si jen na našem zámku vyberete, máme několik vnitřních i venkovních variant a u těch se vždy počítá i s dešťovou variantou. Navíc můžeme ubytovat přímo na zámku a přilehlých budovách i vaše svatební hosty. Zkrátka vyřešíme všechny starosti a vy si jen budete užívat toskánské atmosféry. A samozřejmě také svatby!

Sledujte nás