Firemní výročí Praha

Výročí firmy je mimořádná událost pro všechny. Je jedno, kolik let se slaví, za každým takovým výročím jsou hodiny práce a úsilí a především lidé, díky kterým by nebylo nic. Oslava či akce uspořádaná k této příležitosti je ideálním nástrojem k poděkování, utužení kolektivu či sezvání partnerů či klientů. Pokud hledáte místo, které by bylo ideální pro vaše firemní výročí, troufáme si tvrdit, že zámek Savoia je přesně to pravé.

Ano, čtete správně, jedná se o zrekonstruovaný zámek, jehož historie sahá až do 13. století. Naše rodina ho před lety zrekonstruovala a nyní zde pořádná různé akce, od svateb až třeba právě po oslavy firemních výročí. Zámek Savoia je zárukou neotřelého místa, které má kouzlo a styl. Navíc ho vnímáme jako srdeční záležitost a velmi nám záleží na všech akcích, které zde proběhnou.

Nabízíme nejen prostory pro konání akce, a to ať už venkovní či vnitřní, ale jsme schopni zajistit i catering a ubytování všech hostů. Vše záleží na vaší představě a domluvě. Disponujeme vybavením jako jsou projektory, LCD obrazovky či DVD a CD přehrávače. Pokud budete mít zájem, pomůžeme vám i s přípravou programu, vše je jen na vás, neváhejte nás tedy kontaktovat. Budeme se těšit!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás