Svatba na jednom místě s ubytováním

Svatební den je bezesporu jeden z největších a nejkrásnějších zážitků našeho života. Shodneme se ale i na tom, že příprava takového dokonalého dne s sebou nese spoustu starostí a stresu. U nás, na zámku Savoia Castle, se lze spoustě komplikací vyhnout tím, že se celý váš den může odehrávat na jednom místě a to včetně obřadu, hostiny a dokonce i následného ubytování hostů.

Na zámku je osm dvoulůžkových pokojů, které vám budou k dispozici. Není problém přidat na jakýkoliv pokoj dětskou postýlku či přistýlku. Při maximálním využití přistýlek můžeme tedy přímo na zámku ubytovat až 19 hostů V přilehlých budovách, patřících k zámku, se nachází dalších 14 pokojů a apartmánů, ve kterých lze ubytovat dalších 34 hostů. A to vše v bezprostřední blízkosti zhruba tři minuty chůze. Všechny pokoje disponují Wi-Fi.

Zámek Savoia je pro celou naší rodinu srdcová záležitost. Když jsme ho před více než deseti lety získali, nedovedli jsme si ani ve snu představit, jak moc přelomový moment v našich životech to je. A teď se budeme snažit udělat maximum i pro vaší spokojenost!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás