Svatba v zámecké kapli

Ačkoliv už je to možná vnímáno jako klišé a mnohé nevěsty se proti tomu ohradí, my tak nějak tušíme, že ve svůj svatební den se každá z nich chce cítit jako princezna. A co by to bylo za princeznu bez zámku. A bez svatby v zámecké kapli. Zámek Savoia Castle a celý náš tým má na tohle naštěstí řešení! 

Disponujeme totiž krásnou barokní zámeckou kaplí, která pochází ze sedmnáctého století a promění váš svatební obřad v nevšední zážitek. Naše kaple pojme až 110 lidí, 30 míst z toho je určených k sezení a 80 ke stání. Čeká na vás vkusné, světlé a prostorné místo, které zaručí nejen krásný zážitek a jedinečnou atmosféru, ale i krásné svatební fotografie.

Najdete nás jen necelou půlhodinu cesty od Prahy, v obci Škvorec. Zámek v průběhu staletí zažíval vzestupy i pády, mnohokrát chátral, byl přestavěn a počátkem tohoto tisíciletí už to chvíli vypadalo, že zanikne úplně. Naše rodina ho získala doslova za pět minut dvanáct a v roce 2008 zahájila rozsáhlou rekonstrukci. Nyní je zámek Savoia Castle stoprocentně připraven na vaší svatbu!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás