Pořádání firemních oslav

V každé firmě je podle nás mnoho příležitostí k oslavě. Ať už se jedná o nějaký větší či menší úspěch, výročí samotné firmy nebo cokoliv jiného, důvod se vždycky najde! Pokud chcete zažít něco ale opravdu výjimečného, uspořádejte vaší firemní oslavu u nás, na zámku Savoia. Jeho historie sahá až do 13. století. Zažil toho spoustu, málem i svůj konec, ale naše rodina ho zrekonstruovala a stal se takovou srdeční záležitostí. Nacházíme se na strategickém místě v dojezdové vzdálenosti od Prahy v obci Škvorec. 

Co se týče vaší firemní oslavy, poskytneme vám kompletní servis, co se týče poskytnutí prostor, na výběr je z několika možností podle velikosti akce, počtu lidí, ale i vašich osobních preferencí. Využít můžete i venkovní prostory naší krásné zahrady a interiér mít v záloze jako dešťovou variantu. K dispozici vám bude kompletní technologické vybavení, ať už se jedná o dataprojektory, LCD obrazovky či CD přehrávače.

Rádi se postaráme i o váš catering. Naše kuchyně je zážitek sám o sobě. Zakládáme si na používání čerstvých a lokálních surovin, které si snažíme sami pěstovat. Naší vášní je italská kuchyně, kterou si myslíme, že děláme opravdu dobře. Co budete jíst bude ale záležet hlavně na vás a vašem výběru. A k tomu všemu ještě na zámku a v jemu přilehlých budovách zajistíme ubytování všech hostů. Trochu se bojíme, že se vám do nás nebude chtít odjet, ale to už jsme prostě my, zámek Savoia, místo pro vaše nezapomenutelné chvíle.

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás