Teambuildingové akce

Teambuildingové akce se v posledních letech těší čím dál větší oblibě. Je to ideální nástroj k utužení či zlepšení vztahů v kolektivu a zároveň příležitost, jak se společně pobavit a setkat se s kolegy v jiném než pracovním prostředí. Náš zámek Savoia je ideálním místem, kde takovou akci uspořádat. Největší výhodou je, že se vše může odehrát na jednom místě v prostorech, které budou vyhrazeny pouze a jen pro vás.

Zámek se nachází zhruba dvacet minut jízdy autem od Prahy v obci Škvorec. K dispozici vám mohou být jak venkovní, tak vnitřní prostory. Jsme ale velmi flexibilní a pokud se například rozhodnete akci uspořádat venku, není problém jí v případě deště přesunout dovnitř. Disponujeme snad veškerým technologickým vybavením, jako jsou projektory, LCD obrazovky či různé přehrávače. Zároveň vám můžeme pomoci s přípravou programu na míru. Je jen na vás, zda se budete chtít přiučit něco nového či například degustovat víno, kávu nebo whisky. 

Zámecká zahrada poskytuje prostor pro různé kolektivní hry a pokud chcete nádhernou přírodu, v podstatě stačí jen vyjít za bránu našeho zámku. Ať už společnou akci prožijete jakkoliv, odměnou vám může být nezapomenutelný catering z naší rodinné kuchyně. V něm se budou snoubit jak chutě tradiční, tak například ty italské, na které jsme odborníci. Vše je jen na vás, neváhejte se nám ozvat a těště se na teambuildingovou akci vašich snů!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás