Firemní vánoční večírky

Vánoční večírky jsou koncem roku velké téma ve většině firem. Pokud už letos nechcete nic obligátního, v restauraci v blízkosti vaší firmy, máme pro vás řešení. Uspořádání vánočního večírku na našem zámku Savoia je zárukou kvality a originality. A to vše navíc v kouzelném prostředí obce Škvorec, která se nachází jen dvacet minut jízdy autem z Prahy. Není třeba zajišťovat si odvoz. Na našem zámku a v přilehlých budovách lze ubytovat až stovku hostů. 

Samozřejmostí také je, že se postaráme o občerstvení a pití. Náš profesionální gastronomický tým, který vede Monica Salvatore-Eremeev, vám připraví občerstvení, na které budete dlouho vzpomínat. Naše srdce bije pro italskou kuchyni, ale rozhodně se na ní nemusíme omezovat. A co by to bylo za večírek bez pořádné zábavy? Prostory zámku jsou vybaveny projektory, LCD obrazovkami a přehrávači hudby, zároveň je ale maličkost zajistit například DJ. Pokud chcete večírek ozvláštnit workshopem, jehož téma je káva, whisky či rum, také to pro nás není problém. 

Disponujeme týmem lidí, který připravuje a koordinuje akce na zámku, zároveň také pracujeme s externími agenturami. Můžete tak váš vánoční večírek svěřit kompletně do našich rukou. A pak jen přijet, o nic se nestarat a užívat si všechny benefity, které náš rodinný klenot nabízí. Historie zámku Savoia sahá až do 13. století, ale my se teď soustředíme především na jeho budoucnost. A váš vánoční večírek může být její zářnou součástí!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás