Pořádání firemních akcí

Už je to více než deset let, co jsme získali zámek Savoia a následně ho zrekonstruovali. S celkovým výsledkem jsme nadmíru spokojeni. A protože si takový skvost nechceme nechat jen pro sebe, potěšilo by nás, kdyby zámek posloužil i veřejnosti. Lze u nás tedy uspořádat nepřeberné množství akcí, specializujeme se především na svatby a pak také na firemní akce. Klidně tedy i na tu vaší.

Jen dvacet minut jízdy autem od Prahy naleznete místo, kde najdete vše, co potřebujete pro hladký průběh jakékoliv vaší firemní akce. Můžeme vám nabídnout prostory, jak venku, tak uvnitř, kompletní catering a ubytování všech účastníků. Po domluvě můžeme pomoci i s přípravou programu a zajištěním dalších věcí, které si budete přát. Na zámku Savoia máme široké technologické vybavení, k dispozici jsou projektory, LCD obrazovky či DVD a CD přehrávače. Pokud zvolíte venkovní variantu, vždy máme v záloze i „dešťovou variantu“ uvnitř. Zkrátka není důvod se čehokoliv obávat, vše můžete nechat na nás.

Hosté vaší akce si navíc odnesou nevšední zážitek už jen ze samotného místa, protože historie našeho zámku sahá až do 13. století a my při rekonstrukci mysleli především na zachování historického ducha, s kapkou současné stylovosti. Při procházkách zámeckou zahradou snadno zapomenete na čas i veškeré starosti. Ostatně, přijeďte se o tom všem přesvědčit sami! Zámek Savoia je totiž ideálním místem pro vaší firemní akci.

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás