Symbolický obřad na zámku

To, jak si každý z nás naplánuje a prožije svůj svatební den a obřad je jen na něm. Není třeba se čímkoliv nechat svazovat a držet se jen v zažitých normách. Symbolický svatební obřad na zámku může vyřešit spoustu problémů a také přinést mnoho radosti. A je jedno zda se jedná o obnovení slibu, či máte speciální přání na oddávajícího nebo jste například byli oddáni v cizině a chcete si nyní užít obřad i s rodinou v rodné vlasti.

Možností a důvodů může být nespočet, koneckonců ani přítomní svatebčané se nemusí nic dozvědět. Zámek Savoia Castle a náš kolektiv vám nabízí kompletní servis během celého symbolického svatebního dne, ať už jde o místo na obřad, uspořádání hostiny či ubytování svatebních hostů. Nabízíme několik míst kde se obřad a hostina mohou odehrávat a navíc máme v záloze vždy i dešťovou variantu.

Zámek Savoia Castle byl v minulosti velmi těžce zkoušen, vyměnil několik majitelů a byl různě přestavován. Naše rodina ho v roce 2008 začala rekonstruovat do dnešní podoby. Velmi nám záleží jak na samotném zámku, tak na akcích, které na něm proběhnou. Naše priorita je, aby vše proběhlo především k všeobecné spokojenosti a uděláme maximum pro to, aby se vám u nás líbilo. 

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás