Teambuilding

Teambuilding je geniální příležitost k tomu, jak společně utužit pracovní kolektiv, zároveň si odpočinout od věčného shonu a užít si zábavu se svými kolegy i mimo vaše pracovní prostředí. Pokud navíc chcete tohle všechno prožít na krásném místě, v absolutním prostředí a ještě zhruba dvacet minut autem od Prahy, je náš zámek Savoia přesně tím místem, které jste hledali!

Nepřeberné množství vnitřních i venkovních prostor poskytne prostor pro téměř jakýkoliv typ akce či programu. Náš zámek navíc disponuje i velkým množstvím LCD projektorů a obrazovek, videopřehrávačů a DVD/CD přehrávačů. Není tedy třeba se starat o jakékoliv technické vybavení a jen si užít dny s vaším pracovním týmem. Postaráme se o vás samozřejmě i po gastronomické stránce. Naše kuchyně skýtá opravdu netušené možnosti. A ubytování všech hostů přímo na zámku a v přilehlých budovách je samozřejmostí!

Zámek Savoia, který jsme před více jak deseti lety kompletně zrekonstruovali, se pro nás stal rodinnou srdeční záležitostí. Velmi nám záleží na všech hostech i akcích, které se na zámku odehrají, ať už jde o svatby či firemní akce. Věřte, že mezi zdmi nádherné historické stavby prožijete nezapomenutelný čas. My pro to uděláme maximum!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás