Svatba v italském stylu

Pokud máte rádi Itálii stejně jako my, je dobře že jsme na sebe právě narazili! Pravé Itálie není nikdy dost ani ve váš svatební den. Ale chápeme, že přesouvat váš svatební den do tohoto jihoevropského státu je velmi náročné nejen logisticky, ale i finančně… Naštěstí pro vás máme řešení! A taky jeden krásný, zrekonstruovaný zámek nedaleko Prahy...

Zámek Savoia Castle je totiž ideálním místem pro vaší svatbu v italském stylu. Naše rodina, která ho zrekonstruovala a které patří, totiž z části pochází právě z tohoto státu na Apeninském poloostrově. Víme tedy, jak nejlépe snoubit italská vína, chutě a atmosféru. Na výběr budete mít ze dvou italských menu, které budeme samozřejmě ladit podle vašich představ. Dále nabízíme například raut ve stylu italské tržnice a garantujeme, že si budete připadat jako na dovolené ve středomoří!

To, že na našem zámku může proběhnout zároveň obřad, hostina a zařídíme i ubytování hostů, to už je jen taková příjemná třešnička na dortu. Když jsme v roce 2007 zámek získali, měl za sebou velmi zajímavou historii, sahající až do 13. století. A nyní chceme velmi zodpovědně pracovat i na jeho budoucnosti a to klidně i společně s vámi!

Sledujte nás