Církevní obřad na zámku

Ačkoliv se mnohým z nás v souvislosti s církevním obřadem vybaví spíše kostel, chceme vás ujistit, že není důvod se jakkoliv omezovat. Na našem zámku Savoia je možné bez problému zprostředkovat i církevní obřad a zároveň těžit ze všech benefitů, které nabízíme. Abychom vám usnadnili celou organizaci, spolupracujeme s několika pastory jako je Dobroslav Makovička či jeho dcera Miriam Süss nebo Petrem Samojským z Náboženské společnosti českých unitářů. 

Díky nim může proběhnout církevní obřad na zámku přesně podle vašeho gusta. Církevní obřad se může odehrát například v naší zámecké kapli, která krásně podtrhne duchovní atmosféru a nebo můžete dát přednost třeba naší zámecké zahradě a tam si vybrat nějaké romantické zákoutí. Naší velkou výhodou je dešťová varianta, která je vždy připravena a nehrozí, že by snad vaší svatbu mělo ohrozit počasí. 

Samozřejmostí je pak konání svatební hostiny v prostorách zámku, opět dle vašeho výběru a zároveň také prostory k ubytování vašich svatebních hostů. Vše se tak odehraje na jednom místě, jen dvacet minut cesty autem od Prahy. Naší specialitou je navíc italská kuchyně, takže vaše svatební menu může být v tento výjimečný den velmi chutné a originální. Pokud ale máte rádi klasiku, i tu umíme, troufáme si říct, velmi dobře. Věříme, že se domluvíme na všech detailech vaší svatby, neváhejte se nám ozvat!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás