Svatba na zámku s ubytováním

Všichni jsme určitě zažili svatby, kde se neustále jezdilo z jednoho místa na druhé a víme, jak takové logistické komplikace dokážou celý den znepříjemnit. Na závěr pak ještě vyřešit jak se dostat domů nebo si zajistit ubytování a krásný den je tím vším rázem poznamenaný. Pokud chcete, aby to na vaší svatbě vypadalo jinak, máme pro vás řešení.

Tím je náš zámek Savoia, ideální místo pro svatbu, na které nebudete muset nikam přejíždět! Kromě toho, že obřad i hostina proběhnou na jednom místě, navíc u nás budete moct ubytovat všechny svatební hosty. Přímo na zámku je k dispozici osm dvoulůžkových pokojů. Na každý můžeme přidat přistýlku či dětskou postýlku. Při maximálním využití přistýlek lze přímo v budově ubytovat až 19 hostů. K samotnému zámku patří i přilehlé budovy, ve kterých je dalších 14 pokojů a apartmánů. Cesta k nim vám zabere jen pár minut a poskytují kapacitu pro dalších 34 hostů. Samozřejmostí je ve všech Wi-Fi připojení.

Pokud si tedy zvolíte pro váš velký den zámek Samovia, zvolíte si i velké pohodlí a minimum starostí. Protože zámek je pro naší rodinu srdeční záležitostí a velice nám záleží na všech proběhlých akcích, můžeme garantovat, že uděláme všechno pro to, aby vaše svatba byla nezapomenutelná!

Sledujte nás