Svatba na zámku s ubytováním

Všichni jsme určitě zažili svatby, kde se neustále jezdilo z jednoho místa na druhé a víme, jak takové logistické komplikace dokážou celý den znepříjemnit. Na závěr pak ještě vyřešit jak se dostat domů nebo si zajistit ubytování a krásný den je tím vším rázem poznamenaný. Pokud chcete, aby to na vaší svatbě vypadalo jinak, máme pro vás řešení - svatba na zámku Savoia Castle s ubytováním.

Tím je náš zámek Savoia, ideální místo pro svatbu, na které nebudete muset nikam přejíždět! Kromě toho, že obřad i hostina proběhnou na jednom místě, navíc u nás budete moct ubytovat všechny svatební hosty. Přímo na zámku je k dispozici osm dvoulůžkových pokojů. Na každý můžeme přidat přistýlku či dětskou postýlku. Při maximálním využití přistýlek lze přímo v budově ubytovat až 19 hostů. K samotnému zámku patří i přilehlé budovy, ve kterých je dalších 14 pokojů a apartmánů. Cesta k nim vám zabere jen pár minut a poskytují kapacitu pro dalších 34 hostů. Samozřejmostí je ve všech Wi-Fi připojení.

Pokud si tedy zvolíte pro váš velký den zámek Savoia, zvolíte si i velké pohodlí a minimum starostí. Protože zámek je pro naší rodinu srdeční záležitostí a velice nám záleží na všech proběhlých akcích, můžeme garantovat, že uděláme všechno pro to, aby vaše svatba byla nezapomenutelná!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás