Svatba na zámku s ubytováním

Všichni jsme určitě zažili svatby, kde se neustále jezdilo z jednoho místa na druhé a víme, jak takové logistické komplikace dokážou celý den znepříjemnit. Na závěr pak ještě vyřešit jak se dostat domů nebo si zajistit ubytování a krásný den je tím vším rázem poznamenaný. Pokud chcete, aby to na vaší svatbě vypadalo jinak, máme pro vás řešení - svatba na zámku Savoia Castle s ubytováním.

Tím je náš zámek Savoia, ideální místo pro svatbu, na které nebudete muset nikam přejíždět! Kromě toho, že obřad i hostina proběhnou na jednom místě, navíc u nás budete moct ubytovat všechny svatební hosty. Přímo na zámku je k dispozici osm dvoulůžkových pokojů. Na každý můžeme přidat přistýlku či dětskou postýlku. Při maximálním využití přistýlek lze přímo v budově ubytovat až 19 hostů. K samotnému zámku patří i přilehlé budovy, ve kterých je dalších 14 pokojů a apartmánů. Cesta k nim vám zabere jen pár minut a poskytují kapacitu pro dalších 34 hostů. Samozřejmostí je ve všech Wi-Fi připojení.

Pokud si tedy zvolíte pro váš velký den zámek Savoia, zvolíte si i velké pohodlí a minimum starostí. Protože zámek je pro naší rodinu srdeční záležitostí a velice nám záleží na všech proběhlých akcích, můžeme garantovat, že uděláme všechno pro to, aby vaše svatba byla nezapomenutelná!

Sledujte nás