Venkovní svatební obřad na zámku

Myslíme si, že každé přání nevěsty (nebo i ženicha) by mělo být splněno. A pokud se jedná například o touhu mít svatební obřad v zámecké zahradě, není ani nic těžkého tomuto přání vyhovět. V obci Škvorec, zhruba dvacet minut jízdy od Prahy, je náš rodinný zámek Savoia, na kterém se právě na venkovní svatební obřady na zámku specializujeme. 

Zámek Savoia je opravdu multifunkčním místem. V podstatě cokoliv je u nás totiž možné. Kromě toho, že se u nás může odehrát obřad, hostina i následné ubytování všech hostů, ještě jsme velice variabilní, co se týče konkrétních míst, na kterých se vše bude odehrávat. Je jen na vás, které místo na naší rozlehlé zámecké zahradě si zvolíte k uskutečnění svatebního obřadu a následně třeba i hostiny. Pro vaše potřeby je zde například podium nad rybníkem, zahrada Eden či místo, které nazýváme Lipový oblouk. 

Pro všechny případy máme navíc v záloze vždy i dešťovou variantu, takže opravdu nehrozí, že by váš velký den cokoliv ohrozilo. Navíc vám přichystáme i svatební menu a raut podle vašich představ a budeme se vám ve všem snažit maximálně vyhovět. Zámek Savoia je totiž naším rodinným pokladem a chceme, aby takovou radost jako dělá nám, dělal i vám!

Sledujte nás