Firemní akce Střední Čechy

Střední Čechy nemusíme vnímat nutně jen jako „to okolo Prahy“. Mají své kouzlo a lze v nich najít výjimečná místa. Jedním z nich je například zámek Savoia, což je mimochodem ideální místo pro vaší firemní akci! Pokud chcete krásné, klidné místo, s dotekem luxusu a v dojezdové vzdálenosti od hlavního města, asi jste právě našli to pravé. A je jedno, zda chcete, aby se vaše akce odehrála v interiéru či na naší zámecké zahradě, naší velikou předností je především to, že pro nás nic není problém.

Ačkoliv je zámek Savoia místem s dlouhou historií, sahající až do středověku, samozřejmostí je i kompletní technologické vybavení. V našich prostorách naleznete projektory, LCD obrazovky, CD či DVD přehrávače, prostě vše, co budete potřebovat pro průběh vaší akce. Poskytneme vám navíc opravdu „full service“, neboť se postaráme i o váš catering a zároveň u nás všechny hosty zvládneme ubytovat. Přímo v zámku a jeho přilehlých budovách najdete více než tři desítky krásných pokojů, kde lze ubytovat sedmdesát a při maximálním naplnění dokonce sto hostů. 

Obrátit se na nás můžete i v případě, že si nebudete vědět rady s programem. Zařídíme pro vás například workshop či degustaci, přesně na míru společnosti, která se zúčastní. Se zámkem Savoia opravdu nelze šlápnout vedle a s naším týmem se rozhodně není čeho bát! Ozvěte se nám a přesvědčíte se o tom sami.

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás