Teambuilding Praha

Není nad to se čas od času odreagovat a vyrazit utužit kolektiv zaměstnanců mimo zdi firmy. Pokud hledáte zajímavé a originální místo, které je v podstatě součástí našeho hlavního města, zámek Savoia je jasnou volbou. Nachází se v obci Škvorec, což je asi dvacet minut jízdy autem z Prahy a poskytuje kompletní zázemí pro vaši akci. Snažíme se neskromně tvrdit, že pro nás není nic problém a je nejvyšší čas to ukázat i vám.

Záleží jen na vás, na kolik se rozhodnete využít našich služeb, ale můžeme vám připravit akci kompletně na klíč. Zámek Savoia disponuje nejen krásným interiérem, ale i zámeckou zahradou, kde se nachází spousta míst, které lze využít pro vaše aktivity. Všichni účastníci budou ubytováni v nádherných pokojích, které naleznete přímo v zámku a jemu přilehlých budovách. Přímo na místě lze tedy ubytovat až sedmdesát lidí, při maximální vytíženosti dokonce až sto. A také se postaráme o vás catering, abyste si odvezli i gastronomický zážitek. Jídlo je totiž mimo jiné naše veliká vášeň.

Mimo to lze využít veškeré technologické vybavení zámku, jako jsou projektory, audio a video přehrávače či LCD obrazovky. Pokud budete mít zájem, připravíme vám catering přesně podle vašich představ. V naší kuchyni sázíme především na lokální produkty a udržitelnost, co nejvíce surovin se snažíme vypěstovat přímo v naší organické zahradě. Připravíme vám teambuilding, který bude jiný než všechny ostatní, které jste doposud absolvovali. Věříme, že budete maximálně spokojeni!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás