Svatba v zámecké zahradě

Uvědomujeme si, že každý má svůj svatební den promyšlený do posledního detailu. A je skvělé, pokud se vaše představy nakonec splní. Jestliže například sníte o svatbě v zámecké zahradě, vše může být jednodušší, než se zdá. V zámku Savoia Castle máme nádhernou romantickou zahradu, jako stvořenou právě pro svatební obřady!

Je v podstatě jen na vás, kde jaké místo v naší zahradě si vyberete pro váš obřad, naším cílem je snažit se vám vyjít maximálně vstříc. Může to být například pódium umístěné nad rybníkem, kdy se váš jedinečný moment bude navíc ještě zrcadlit ve vodní hladině. Taková varianta nabízí 30 míst k sezení a až 120 na stání.

Pokud vás neláká rybník a jeho okolí, lze využít zámeckou zahradu Eden, která svůj název nenese jen tak náhodou. V našem jablečném sadu budete mít svatbu jako v ráji! K dispozici je opět 30 míst k sezení a 120 k stání. Komornější prostředí nabízí naše Rose Garden a pokud chcete opravdovou romantiku, ideální pro vás bude obřad u našeho Lipového oblouku.

Ale pokud jsou vaše představy ještě trochu jiné, i tak nás neváhejte kontaktovat a určitě něco vymyslíme! Naše zahrada má téměř neomezené možnosti. Navíc máme vždy v záloze i dešťovou variantu, takže se nemusíte bát, že by snad váš velký den zkazilo počasí! Navíc se následně v naší zámecké zahradě může odehrát i vaše svatební hostina a to, že jsme navíc schopni ubytovat všechny vaše svatební hosty už je jen takovou třešničkou na dortu!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás