Prostory pro schůze Praha

Hledáte vhodný prostor pro vaši schůzku? Chcete neotřelé, originální místo, na kterém vám zároveň poskytnou kompletní servis? Rádi byste si oddychli od ruchu velkoměsta, ale přece jen byli v dojezdové vzdálenosti autem? Pak pro vás asi máme řešení. Náš zámek Savoia, který se nachází kousek od Prahy v obci Škvorec, je ideální volbou!

Disponujeme rozličnými sály a prostory pro téměř všechny možné druhy akcí, které vás jen napadnou. Pokud potřebujete místo pro větší konferenci, ideální volbou je prostorná, multifunkční hala Teatro, která má kapacitu až osmdesát hostů. A je jen na vás, jaké si vyberete uspořádání stolů a židlí. Pokud hledáte něco komornějšího, pak je tu Piano Nobile, místnost s krbem a velkými okny, kterými dovnitř proudí denní světlo. Pro různé večeře disponujeme prostornou jídelnou a pokud se chcete na jídlo zaměřit z „druhé strany“, pak je tu naše Academie, kde lze pořádat třeba kurzy vaření či jakoukoliv jinou sešlost. Samozřejmostí je vybavená těchto prostor, ať už se jedná o projektory, obrazovky, audio zařízení či třeba flipchart. Myslíme na všechno!

Během schůze nehrozí, že by snad někdo měl hlad. V naší zámecké kuchyni vám připravíme catering z lokálních surovin, na který budete ještě dlouho vzpomínat. A kdy vaše akce skončí vás také trápit nemusí. Všechny zúčastněné bez problémů na zámku a jemu přilehlých budovách ubytujeme v našich originálních pokojích. Neváhejte se nám ozvat a společně doladíme detaily!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás