Svatba na zámku

Pokud jste už od mala snili o svatbě na zámku, máme pro vás dobrou zprávu. Náš zámek Savoia Castle je vám totiž plně k dispozici! A nachází se jen 25 minut jízdy z Prahy směrem na východ.

Historie našeho zámku, původně nazývaného Škvorec, sahá až do 13. století. Během dlouhých let vyměnil mnoho majitelů, byl různě ničen, přestavován a následně upravován, aby nakonec téměř zchátral. Název Savoia odkazuje k jedné z majitelek a obyvatelek zámku – Marii Terezii Savojské, které zde bezmála padesát let na přelomu 17. a 18. století žila a velmi pozvedla nejen zámek, ale i okolí a to nejen v materiálním, ale i duchovním rozměru. 

Naše rodina se zámku ujala v roce 2007, zrekonstruovala ho a nyní udělá vše pro to, aby byl váš svatební den nezapomenutelný ve všech směrech. Snažíme se vám během vašeho velkého dne vyjít ve všem maximálně vstříc. Na zámku může proběhnout obřad, hostina a následně zde můžeme hosty i ubytovat, troufáme si říct, že nic pro nás není problém!

Jak je vidno, historii zámek má, na zdárné přítomnosti společně pracujeme a pokud chcete někde začít psát krásnou budoucnost spojenou právě se vstupem do manželství, jsme tu jen pro vás!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás