Firemní školení Praha

Potřebujete vhodný prostor pro vaše firemní školení? Aby bylo v Praze či její minimální dojezdové vzdálenosti a aby vám zároveň poskytlo dostatek soukromí i maximální servis? Pak je náš zámek Savoia tím nejlepším řešením. Najdete ho v obci Škvorec, což je asi dvacet minut jízdy autem z Prahy.

Disponujeme několika exteriérovými i interiérovými prostory, všechny ve velmi osobitém stylu, ve kterých lze uspořádat vaší akci. A je jedno zda se školení zúčastní osmdesát lidí nebo se ponese spíše v komorním duchu, jsme připraveni na všechny varianty. Samozřejmostí je kompletní technologické vybavení, naleznete u nás projektory, LCD obrazovky či video a audio přehrávače.

Abyste se nemuseli o nic starat a mohli se plně soustředit na vaše školení, kompletně se o vás postaráme. Na zámku lze ubytovat při maximálním vytížení až sto hostů a nebojte se, že by snad někdo ulehal s prázdným žaludkem. Garantujeme, že na námi připravený catering budete ještě dlouho vzpomínat. Specializujeme se na italskou kuchyni a využíváme především čerstvé a lokální suroviny. Ozvěte se nám a uvidíte, že zámek Savoia je tou nejlepší volbou pro vaše firemní školení.

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás