Svatba na zámku v blízkosti Prahy

Hledáte v okolí našeho hlavního města jedinečné místo, které udělá z obyčejné svatby pohádkovou? Asi bychom o něčem věděli… Jen dvacet minut cesty autem směrem na východ od Prahy se nachází zámek Savoia, krásné a nově zrekonstruované místo pro vaši svatbu. Naše rodina ho získala před více než deseti lety a udělala z něj svojí srdeční záležitost. 

Zámek Savoia je ideálním místem pro ty, kteří chtějí mít celou svatbu na zámku u Prahy a na jednom místě. Obřad se může odehrát jak v naší zámecké kapli, tak například nad hladinou rybníka v zámecké zahradě. Venku může proběhnout i vaše svatební hostina s delikátním svatebním menu podle vašeho výběru. Jako největší benefit ale považujeme to, že nakonec u nás přímo v zámku a přilehlých budovách také všechny své svatební hosty budeme moct ubytovat. 

Svatbu vymyslíme přesně podle vašich představ. Nic pro nás není problém. Protože část naší rodiny pochází z Itálie, jsme odborníky na italskou gastronomii. Vaše svatba tedy bude na zámku, zároveň tak trochu ve slunné Itálii a především pořád necelou půlhodinu jízdy autem od Prahy! Neváhejte nás kontaktovat a dozvíte se vše potřebné.

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás