Firemní teambuilding

V posledních letech se u nás čím dál více dostává do podvědomí anglický výraz teambuilding. Je to zapříčiněno nejspíše tím, že i zdejší firmy objevili kouzlo těchto hromadných firemních akcí, díky kterým si nejen užijí zábavu a stmelí spolupracovníky, ale zvládnou i do budoucna fungovat jako opravdický tým. Teambuilding je totiž skvělý nástroj k nenásilnému utužení kolektivu a odstranění například komunikačních bariér.

O přínosu takové akce tedy není sporu. A my navíc i víme, kde byste jí měli uspořádat. Ideálně u nás, na zámku Savoia, který se nachází jen dvacet minut jízdy autem z Prahy. V obci Škvorec naše rodina zrekonstruovala starý zámek, jehož historie sahá až do 13. století. Je to srdeční záležitost, ale protože nechceme, aby dělal radost jen nám, dáváme ho k dispozici i na svatby, firemní akce, školení a právě třeba i teambuildingy. K dispozici vám budou naše nádherné zahrady, kde najdete například i malý rybníček a samozřejmě vnitřní prostory zámku, kde se můžete realizovat podle vašeho gusta. Na zámku se nachází větší množství místností, každá uzpůsobená jinému počtu lidí, přesně tak, jak budete potřebovat. Lze využít naše projektory, LCD obrazovky či audio a video přehrávače. 

Zajistíme i kompletní catering pro vaší akci a věřte, že i to bude zážitek. Specializujeme se především na italskou kuchyni, protože část naší rodiny pochází z Itálie, ale jste to hlavně vy, kdo ve výsledku rozhodne o podobě menu. A aby toho nebylo málo, v zámku a přilehlých budovách zvládneme ubytovat zhruba sedmdesát a při maximálním vytížení až sto hostů. Ozvěte se nám a společně naplánujeme teambuilding přesně podle vašich představ.

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás