Firemní akce v okolí Prahy

Hledáte místo pro vaší firemní akci v okolí Prahy? Máme pro vás řešení! Tím je náš zámek Savoia, rodinný klenot, který jsme si zrekonstruovali a od té doby se specializujeme na pořádání různých akcí. Jednou z největších výhod je právě dojezdová vzdálenost od Prahy, nezabere vám to totiž autem více než dvacet minut. Náš zámek najdete v obci Škvorec, která leží východně od Prahy. Celý zámecký komplex poskytuje možnost uspořádat celou akci na jednom místě, bez nutnosti přejezdů, včetně například ubytování.

Rádi vám navíc pomůžeme s přípravou celé akce, nabízíme nepřebernou škálu možností a programů. Lze se na nás obrátit v podstatě s čímkoliv. Samozřejmostí je pak technologické vybavení, ať už jde o LCD obrazovky, projektory či přehrávače CD nebo DVD. Obzvlášť pyšní jsme ale na naší kuchyni. Zaměřujeme se na lokální produkty, co nejvíce surovin se snažíme sami pěstovat a máme velice rádi italské jídlo. Ne náhodou, část naší rodiny má totiž italské kořeny. A spojení tohohle všeho dohromady garantuje, že na náš catering budete ještě dlouho vzpomínat! 

K dispozici máme několik venkovních i vnitřních prostor, v záloze je vždy dešťová varianta, pokud se rozhodne pro uspořádání akce venku. Již zmiňované ubytování naleznete jak přímo na zámku, tak v přilehlých budovách. Všechny pokoje jsou stylové a luxusní, přesto navrženy s ohledem na dějiny zámku. A historická atmosféra, která na vás dýchne hned, jak vstoupíte do našeho areálu, to už je jen taková třešnička na dortu. Pořád váháte?

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás