Malá svatební oslava na zámku

Svatební den je především o ženichovi a nevěstě. A samozřejmě také o rodině a o přátelích. Občas se stává, že ale finanční rozpočet nedovolí uspořádat tak velkou svatbu, aby na ní mohli být přítomni všichni, které bychom tam rádi viděli. Nebo dokonce novomanželé nechtějí a budou raději, když svatební den bude jen o nich a pár nejbližších. Nic z toho není špatně!

Na zámku Savoia Castle můžete samozřejmě uspořádat i malou svatební oslavu pro menší počet lidí a přitom čerpat všechny možnosti a benefity, které nabízíme. Samozřejmostí a zároveň naší největší předností je pak obřad, hostina i ubytování na jednom místě. To vše pro to, aby vaše svatba proběhla co možná nejlépe, bez zbytečného stresu a zařizování. Co se týče jídla, na výběr máme hned z několika typů menu a v podstatě i z různých světových kuchyní. Ve výsledku je ale vše na domluvě a na vás, pro co se rozhodnete. 

Zámek Savoia Castle jsme v roce 2008 začali rekonstruovat a udělali z něj jedno z nejoblíbenějších svatebních míst. Jako naši největší přednost bereme především rodinný přístup a atmosféru a pak možnost uspořádání kompletního svatebního dne i s ubytováním na jednom místě. Věříme, že se trefíme do vkusu i vám s vaší svatbou. I když bude jen malá!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás