Firemní akce s ubytováním

Pokud hledáte ideální místo pro vaší firemní akci, kde zároveň budete moci ubytovat všechny účastníky, je náš zámek Savoia ta nejlepší volba. Rozumíme tomu, že sehnat vhodné prostory s ubytováním, ideálně ještě v dojezdové vzdálenosti hlavního města a navíc krásné a originální se může zdát jako nadlidský výkon, nicméně opak je pravdou.

Přímo na zámku, kde se celá akce může odehrávat na několika rozličných místech dle vašeho výběru a to ať už venku nebo uvnitř, máme k dispozici osm dvoulůžkových pokojů a u každého z nich počítáme s možností přistýlky. Zhruba tři minuty chůze, v přilehlých budovách, se nachází dalších 33 pokojů, které jsou při maximální kapacitě poskytnout ubytování až sedmdesáti hostům. Při nejvyšším možném vytížení je u nás tedy možné ubytovat téměř sto účastníků firemní akce.

Zároveň můžeme poskytnout technické zázemí, včetně různých obrazovek, přehrávačů a podobně a pomoci například i s programem celé akce. Náš profesionální tým, který vede Monica Salvatore-Eremeev, zase připraví catering, na který budete ještě dlouho vzpomínat. A ještě navíc bude čerpat suroviny z naší organické zahrady, protože slova jako udržitelnost a lokálnost nám rozhodně nejsou cizí. Ozvěte se nám a sami uvidíte, že opravdu nic není problém!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás