Firemní akce u Prahy

I když můžeme naší hlavní metropoli milovat sebevíc, čas od času z ní prostě zatoužíme „prchnout“. Například v rámci nějaké firemní akce. Na našem zámku Savoia nabízíme prostory pro vaší firemní akci, které se nachází sice mimo Prahu, ale přesto v její dojezdové vzdálenosti a navíc jsou prostě stylové a krásné.

Jen dvacet minut jízdy autem z Prahy se dostanete na náš zámek Savoia, který jsme s naší rodinou zrekonstruovali a udělali z něj srdcový projekt. Do rukou se nám dostala v podstatě ruina, ze které se během let stalo originální místo pro vaše firemní akce, svatby, teambuildingy i jakékoliv jiné příležitosti. Jsme schopni zajistit jídlo, naše rodina má z části italské kořeny, takže například italskou kuchyni opravdu umíme. Lze se ale případně domluvit i na čemkoliv jiném. Samozřejmostí je pak ubytování všech účastníků akce na zámku a v jeho přilehlých prostorách.

Jak čas strávíte je na vás, můžeme pomoci s přípravou programu, poskytneme LCD monitory, projektory, DVD, CD i další přehrávače. Naleznete u nás velké množství venkovních i vnitřních prostor, která vám budou k dispozici. Upřímně si myslíme, že už nemusíte váhat!

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás