Svatba na zámku u Prahy

Když se řekne Praha, většina z nás si představí pulzující velkoměsto, ruch, shon, mnoho lidí a aut. Nic moc pro vaší romantickou svatbu. Představte si ale, že jen dvacet minut jízdy autem stačí k tomu, abyste se ocitli na zámku Savoia v obci Škvorec a tam měli svatbu přesně podle vašich představ. V přírodě, zároveň na místě, kde na vás ze všech stran dýchá historie a navíc jen kousek od Prahy!

Naše rodina získala zámek před více než deseti lety a kompletně ho zrekonstruovala. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že ustálené rčení “práce jako na kostele” by se mělo změnit na “práce jako na zámku”. Z téměř ruiny jsme udělali nádherné místo, jako stvořené pro vaší svatbu. Po všech peripetiích s rekonstrukcí můžeme s klidem říct, že zámek Savoia je plnohodnotným členem naší rodiny a velmi nám záleží na všech akcích, které se na něm budou odehrávat.

Velikou výhodou uspořádání svatby u nás - svatba v blízkosti Prahy a možnost prožití celého svatebního dne v klidu na jednom místě. Pro váš obřad si vyberete místo dle vašich preferencí na zámecké zahradě či v interiéru samotného zámku, to samé platí o místě konání svatební hostiny. A jako bonus nebude muset nikdo nikam jezdit, protože všechny vaše svatební hosty jsme schopni ubytovat na zámku a jemu přilehlých budovách. Zkrátka to vypadá na svatbu snů na zámku a ještě v blízkosti Prahy!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás