Italský catering na svatbu

Málokdo má rád italskou kuchyni tak, jako my. A troufáme si říct, že i málokdo jí u nás umí stejně jako my. Naše rodina, která vlastní zámek Savoia Castle, je totiž z části italského původu a má tak k této jihoevropské kuchyni velmi blízko. Pokud si nedokážete váš svatební den představit bez ryb, pasty či výborného italského vína, je dobře, že jste na nás právě narazili. 

Kromě toho, že k italskému jídlu máme opravdu blízko, pyšníme se i dalšími věcmi. Zakládáme si na konceptu “Zero kilometer”, ve kterém upřednostňujeme především lokálně vypěstované suroviny, ideálně rovnou z naší organické zahrádky. Na výběr máte ze dvou předem sestavených italských obědových menu, které lze po domluvě samozřejmě upravit. Dokonce i svatební raut může proběhnout ve stylu italské tržnice a to už opravdu může mít někdo pocit, že je právě někde ve sluncem vyhřátém Toskánsku.

Samozřejmostí je pak uspořádání obřadu na místě dle vašeho výběru, stejně jako svatební hostiny. Dále jsme také v zámku a přilehlém okolí schopni ubytovat až 53 svatebních hostů a ušetřit vám spoustu dalších starostí. Neváhejte nás kontaktovat, určitě něco vymyslíme!

Svatební obřad

Nabízíme možnost uspořádání svatebních obřadů jak uvnitř zámeckých prostor, tak i  možnost venkovních obřadů pod širým nebem. Barokní architekturu zámku jako nádhernou kulisu ocení nejen svatební fotograf, ale i spokojení svatebčané. Svatební obřad v našem areálu bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem.

Číst dál

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás