Prostory pro firemní akce

Hledáte prostory pro vaší firemní akci? Ideálně nedaleko Prahy, na místě, kde budete mít téměř absolutní soukromí? A navíc ještě zcela neskromně chcete, aby to místo bylo originální, neotřelé a navíc s kompletním servisem jako je například ubytování a jídlo? Můžeme vás ujistit, že to není nereálně. Náš rodinný zámek Savoia je totiž dost možná přesně to, co hledáte!

Zhruba dvacet minut jízdy autem z Prahy se nachází zrekonstruovaný zámek Savoia, který je ideálním prostorem pro vaší firemní akci, teambuilding či jen prosté setkání zaměstnanců. Disponujeme velkým množstvím míst, jak v interiéru, tak exteriéru a věříme, že si mezi nimi vyberete to pravé pro váš společně strávený čas. Samozřejmostí je pak technologické vybavení – k dispozici jsou LCD obrazovky, projektory, CD i DVD přehrávače a další. Nemusíte se tedy o nic starat a jen si užívat program.

Kromě samotných prostor jsme schopni zajistit i občerstvení a ubytování, eventuálně pomoci s přípravou samotného programu. Garantujeme ale, že vás naše místo opravdu dostane. Krásně zrekonstruovaný barokní zámek je naší rodinnou perlou a vše co zde děláme, se snažíme dělat k maximální spokojenosti nás všech.

Zámecká gastronomie

Naše multikulturní rodina je základem naší kulinářské inspirace.

Číst dál

Ubytování

Všechny pokoje v sobě snoubí styl a pohodlí. Jejich interiérový design byl navržen s ohledem na dějiny zámku a nabízí vkusnou kombinaci starožitného nábytku a moderních interiérových prvků.

Číst dál

Prostory

Nabízíme velký výběr interiérových a exteriérových prostor s výraznou atmosférou a osobitým stylem.

Číst dál

Kontaktní formulář

Sledujte nás