Letní akademie etikety pro děti 9-14 let

sobota 6. června od 9:00 do 10. června 2020 14:00

Darujte svým dětem třídenní nebo pětidenní zábavně vzdělávací pobyt na zámku Savoia Castle ve Škvorci nazvaný Letní akademie etikety pro děti od 9 do 14 let.

Náš profesionální tým v čele s Nadou Labanovou připravil pro vaše děti zábavně vzdělávací akademii. Každý den, každou hodinu, každou minutu v nádherném prostředí zámku si vaše děti budou hrát a ani si neuvědomí, že procházejí lekcemi pravidel slušného chování. Znalost etikety, a to na všech úrovních, je bude provázet celý jejich život.

Budeme s dětmi cestovat po celé zeměkouli a přitom se seznamovat s historií jednotlivých vybraných zemí, a to pomocí hudby a tance, zjistíme něco málo o národním jídle, o národních zvyklostech. Některé pokrmy si děti připraví samy pod vedením zámecké paní Monicy Salvatore Eremeeff.

A aby vaše děti byly více v pohybu, Elly Jay je dostane do tanečního varu a pozor, valčík to rozhodně nebude.

Sportovní klání je na pořadu akademie denně, dokonce všichni budou mít svou trampolínu a nemusíte mít obavy, budou pod trenérským dohledem profesionálky trenérky Ilony Křížkové.

Na „etiketu“ budou děti nenápadně narážet od rána do večera, ať už formou kontaktních situací, oblékání, etikety u stolu, pořádání společenských akcí. A vyzkouší si i roli novináře, moderátora před opravdovou televizní kamerou.

S vašimi dětmi se pak rozloučíme ve velkém rytmu, protože všechnu tu radost, energii a štěstí, že jsme byli spolu, dáme do bubnů, protože milujeme bubnování. Přijeďte se na nás poslední hodinu Letní akademie etikety podívat. Srdečně vás zveme.

Cena : 12 900.- Kč za dítě.

Přihlášku pošlete na emailovou adresu: labann@seznam.cz

Sledujte nás